Rekreačná 17

Piešťany 921 01

Zavolajte nám

+421 948 602 702

Sledujte nás:

Masáže a zábaly

Regeneračné centrum Linea PIEŠŤANY - masáž

Masáže a zábaly

Všetky informácie o masážnych službách a zábaloch nájdete tu:

Najobľúbenejšia a najčastejšie žiadaná procedúra. Jej cieľom je priaznivo ovplyvniť zmeny vyvolané chorobou alebo námahou, posilniť zdravie  a zvýšiť celkovú odolnosť organizmu. Upravuje spánok, pôsobí relaxačne a pomáha uvoľňovať psychické napätie.Pravidelná masáž má nielen preventívny ale aj liečebný účinok. Ku dobrej masáži patrí príjemná relaxačná hudba a aromatický olej.

Špeciálna hmatová technika zameraná na manuálny lymfatický systém. Hmaty sa vykonávajú pomaly, dôkladne a jemne na koži a podkoží. Priaznivo ovplyvňujú  lymfatický systém a regionálne uzliny. Lymfatická masáž napomáha telu zbaviť sa vzniknutých opuchov, toxínov, posilňuje imunitu a odporúča sa aj pri redukcii hmotnosti. Po masáži treba dbať na kľud a zvýšený pitný režim.

Pri tejto masáži zasahujeme prakticky všetky tkanivové vrstvy dosiahnuteľné z povrchu tela. Podstata segmentovej techniky spočíva v rozpracovaní reflexných zmien v koži, podkoží, fasciach a svaloch ako aj na perioste. Táto technika sa využíva na rýchle odstránenie bolesti. Najčastejšie sa využíva pri neurologických ochoreniach, ochoreniach chrbtice a kĺbov.

Špeciálna masáž, pri ktorej pomaly zosilňujeme intenzitu tlaku alebo trenia na chodidle s úmyslom vyvolať odozvu v iných častiach tela. 

Masáž robíme rovnako ako klasickú masáž, na povrchu tela. Masírujeme aj pomocou lávových kameňov. 5-10min pred koncom masáže kamene necháme položené na tele.

Liečebná technika, založená na aplikácii podtlaku na malé  oblasti povrchu tela. Dochádza pri nej k intenzívnemu prekrveniu povrchu tela.

Pri termozábale lokálne využívame účinky suchého tepla na uvoľnenie svalového napätia ideálne pred zvolenou terapiou, napr. masážou. Odporúčame preto kombinovať s niektorou z našich masáži.

Je účinným typom lokálnej termoterapie. Táto procedúra využíva dlhú tepelnú zotrvačnosť kvalitnej rašeliny. Odporúča sa hlavne pri liečbe bolestiach kĺbov a chrbtice, reumatických ochoreniach, svalových kontraktúrach ale aj ochoreniach dýchacích ciest.

Odporúčame hlavne pre priaznivé účinky čokolády na pokožku. Pokožku zhydratuje, omladí a zjemní. Čokoládovým zábalom do pokožky prenikajú vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Zábal je pripravený zo 100% čokolády zmiešanej s mandľovým olejom. 

Je ideálnym pomocníkom pri vylepšovaní vzhľadu a stavu pokožky. Zábal silne prehrieva a prekrvuje. Používa sa pri celulitíde, kde sa nanáša na indikované miesta, zabalí sa do fólie a prikryje dekou. Teplo zvyšuje účinky. Pri aplikácii na chrbát hlboko prehrieva a zmierňuje bolesti.

Je určený predovšetkým pri vyčerpaní organizmu a slabosti v dôsledku stresu, stárnutia alebo ochorenia, pri napätí a stavoch nekľudu. Medový zábal má značné detoxikačné účinky, odstraňuje z tela nahromadené toxíny z potravín, liekov a znečisteného životného prostredia. Na zábal používame pravý včelí med.

Referencie

Spokojnosť všetkých klientov je pre nás nesmierne dôležitá. O to viac nás teší odporúčanie, pozitívna spätná väzba ako i poďakovanie zo strany našich klientov.

Boris Godál Futbalista, hráč roka 2017-2018 Slovenskej Ligy

"Som nadšený, že v mojej blízkosti sa vybudovalo takéto komplexné zariadenie. Využijeme aj s rodinkou."

Regeneračné centrum Linea PIEŠŤANY - Jozef Metelka
Jozef Metelka Cestný a dráhovvý cyklista, zlatý paralympijský medailista

"Príjemné prostredie a profesionálny prístup terapeutov sú značkou Regeneračného centra Linea."

Pavol Sedlák Bývalý slovenský futbalový reprezentant, aktuálne futbalový tréner

"Fyzioterapia je jeden z kľúčov k úspešnej kariére, preto som sa zveril do rúk odborníkov Regeneračného centra Linea."

  0 +

  Rokov skúseností

  0 +

  Klientov

  0 +

  Procedúr

  0 +

  Odborného personálu

  Otváracie hodiny

  Fyzioterapeutická ambulancia

  Pondelok
  Utorok
  Streda
  Štvrtok
  Piatok
  Sobota

  Kryoterapia

  Utorok
  Streda
  Štvrtok
  Piatok
  Sobota

  Wellness

  Utorok - Nedeľa

  Masáže a zábaly

  Utorok - Sobota

  Regeneračné centrum Linea

  Rezervujte si termín Vašej návštevy

  Regeneračné centrum Linea v Piešťanoch využíva aktuálne trendy a najmodernejšie technológie pre čo najefektívnejšiu formu regenerácie vášho tela.

  Regeneračné centrum Linea © 2021.

  Rezervujte
  si termín

  Nechajte nám Vaše
  údaje a my sa Vám ozveme

  POZOR OZNAM

  milí klienti

  Regeneračné centrum Linea ukončilo svoju činnosť k 30.4.2023 na všetkých doteraz poskytovaných službách a to zdravotnej starostlivosti v oblasti fyzioterapie, kryoterapie a službách wellnessu a masáži.

  Chceme sa vám úprimne poďakovať za vašu priazeň a dôveru, ktorú ste vložili do nás počas našej existencie.

  Budeme radi, ak nás budete sledovať a podporovať aj pri našich nových projektoch, ktoré môžete sledovať aj na webových stránkach: bytypiestany.sk a novyhlohovec.sk.