Rekreačná 17

Piešťany 921 01

Zavolajte nám

+421 948 602 702

Sledujte nás:

Wellness

Wellness

Regeneračné centrum Linea spĺňa aj tie najnáročnejšie predpoklady pre kvalitnú regeneráciu. Nachádza sa v tichej lokalite Lodenica, kde je obklopená lesoparkom mimo automobilového ruchu. 

Samozrejmosťou je plachta a uterák pri každom vstupe zdarma ako aj pitný režim napr. citronáda alebo mineralizovaná voda a malá zdravá sladkosť – voľne dostupný hroznový cukor, bylinkové cukríky, či misa s ovocím. Klientom nemeriame čas náramkom a čas potrebný na prezlečenie, sprchu nezapočítavame klientom do celkového času stráveného vo wellnesse.

Fínska sauna

Saunovanie v tradičnej fínskej saune má blahodárne účinky a preukázateľný pozitívny vplyv na zdravie človeka. Saunovaním je možné liečiť problémy s dýchacími cestami, kožnými ochoreniami. Prináša očistu a relax, osviežuje telo a myseľ a napomáha k telesnej a psychickej rovnováhe. Je vybavená výkonnou a spoľahlivou pecou Harvia Vega Pro od fínskeho výrobcu.

Infra sauna

Infrasauna je drevená kabína vybavená žiaričmi, ktoré vyžarujú infračervené paprsky. Toto žiarenie prirodzene preniká do tkanív až do hĺbky 4 cm, čím ukľudní a uvoľní svaly. Toto teplo je omnoho mäkkšie než u klasickej sauny. V našej infra saune máme 6 ks infra žiaričov PhilipsVitae.

Ochladzovací bazén

Pri saunovom kúpeli pôsobia na telo striedavo výkyvy tepla a chladu. Tým sa vyvolajú mnohostranné reakcie organizmu. Silný účinok tepla v priestore sauny dáva podnet na rozširovanie ciev v pokožke a na silné potenie. Hoci rýchle vyparovanie potu ochladzuje pokožku, stúpne teplota vo vnútri tela o cca 1° C a v pokožke o cca 10° C. Tým sa podporuje tvorenie obranných látok voči infektom.

Oddychová miestnosť

Relax a načerpanie nových síl je dôležitou súčasťou života. Práve preto sú naše priestory určené na oddych navrhnuté precízne.

Vírivka

Vírivka vám poskytne relaxáciu pomocou bublinkovej masáže a hydromasážnych trysiek. Urýchľuje dobu zotavenia po cvičení tým, že poskytuje uvoľnenie svalov, zlepšuje krvný obeh a znižuje krvný tlak. Upokojuje kĺby a zvyšuje našu schopnosť voľného pohybu (pomáha vám vyhnúť sa chronickým zraneniam, ktoré vám môžu zabrániť v ďalšom pohybe). Podporuje schopnosť udržať vašu myseľ jasnú a jej zameranie na dosiahnutie cieľov súvisiacich s chudnutím. Znižuje psychický stres a zmierňuje riziká nespavosti, tie ako je známe, môžu súvisieťaj s vysokou hmotnosťou. Bolo preukázané, že vírivá vaňa vám pomáha pri boji s chorobami, vrátane cukrovky, artritídy a ďalších, ktoré vám tiež môžu zabrániť dosiahnuť zdravú váhu.

Na dezinfekciu a úpravu vody nepoužívame Chlór ale Aktívny kyslík - tento prostriedok jemne dezinfikuje, voda vo vírivke je prirodzenejšia, príjemnejšia, bez zápachu a šetrná ku pokožke, vlasom aj k životnému prostrediu.

Regeneračné centrum Linea PIEŠŤANY - sauna

Referencie

Spokojnosť všetkých klientov je pre nás nesmierne dôležitá. O to viac nás teší odporúčanie, pozitívna spätná väzba ako i poďakovanie zo strany našich klientov.

Boris Godál Futbalista, hráč roka 2017-2018 Slovenskej Ligy

"Som nadšený, že v mojej blízkosti sa vybudovalo takéto komplexné zariadenie. Využijeme aj s rodinkou."

Regeneračné centrum Linea PIEŠŤANY - Jozef Metelka
Jozef Metelka Cestný a dráhovvý cyklista, zlatý paralympijský medailista

"Príjemné prostredie a profesionálny prístup terapeutov sú značkou Regeneračného centra Linea."

Pavol Sedlák Bývalý slovenský futbalový reprezentant, aktuálne futbalový tréner

"Fyzioterapia je jeden z kľúčov k úspešnej kariére, preto som sa zveril do rúk odborníkov Regeneračného centra Linea."

  0 +

  Rokov skúseností

  0 +

  Klientov

  0 +

  Procedúr

  0 +

  Odborného personálu

  Otváracie hodiny

  Fyzioterapeutická ambulancia

  Pondelok
  Utorok
  Streda
  Štvrtok
  Piatok
  Sobota

  Kryoterapia

  Utorok
  Streda
  Štvrtok
  Piatok
  Sobota

  Wellness

  Utorok - Nedeľa

  Masáže a zábaly

  Utorok - Sobota

  Regeneračné centrum Linea

  Rezervujte si termín Vašej návštevy

  Regeneračné centrum Linea v Piešťanoch využíva aktuálne trendy a najmodernejšie technológie pre čo najefektívnejšiu formu regenerácie vášho tela.

  Regeneračné centrum Linea © 2021.

  Rezervujte
  si termín

  Nechajte nám Vaše
  údaje a my sa Vám ozveme

  POZOR OZNAM

  milí klienti

  Regeneračné centrum Linea ukončilo svoju činnosť k 30.4.2023 na všetkých doteraz poskytovaných službách a to zdravotnej starostlivosti v oblasti fyzioterapie, kryoterapie a službách wellnessu a masáži.

  Chceme sa vám úprimne poďakovať za vašu priazeň a dôveru, ktorú ste vložili do nás počas našej existencie.

  Budeme radi, ak nás budete sledovať a podporovať aj pri našich nových projektoch, ktoré môžete sledovať aj na webových stránkach: bytypiestany.sk a novyhlohovec.sk.